3 najpopularniejsze zastosowania plecaka z flagą plażową

0
399
3 najpopularniejsze zastosowania plecaka z flagą plażową

Pierwsze skojarzenie, które wywołuje flaga plażowa z plecakiem, to widok osoby rozdającej ulotki na ulicy czy w innym miejscu publicznym. Skojarzenie jest jak najbardziej uzasadnione, lecz nie wyczerpuje w pełni potencjału tej konstrukcji reklamowej. Poznaj inne możliwości zastosowania niewielkich rozmiarów flagi, zamontowanej na wygodnym plecaku.

Klasyczna flaga plażowa różni się od flagi z plecakiem skromniejszymi rozmiarami. Z oczywistych przyczyn kilkumetrowej wysokości konstrukcja mobilna byłaby bardzo trudna w obsłudze. Dlatego flaga na plecaku ma wydruk o wysokości nieco ponad metr i powierzchni, która nie osiąga nawet jednego metra kwadratowego. Dzięki temu jest autentycznie mobilna i bardzo wygodna w stosowaniu.

Najważniejsze zalety flagi mocowanej na plecaku

Mobilność jest bezdyskusyjnie najważniejszą zaletą flagi plażowej z plecakiem. O innych mocnych stronach tej konstrukcji mówi przedstawicielka producenta flag reklamowych DisplayPlanet– Osoba nosząca flagę z plecakiem przez cały czas ma wolne ręce. Takiego komfortu ruchu nie daje żadna inna flaga reklamowa. Osoba wyposażona we flagę z plecakiem może rozdawać ulotki, gadżety reklamowe, prowadzić sprzedaż na stoisku czy występować z mikrofonem lub megafonem w dłoniach. Produkowane przez nas plecaki wyposażone są w wygodne kieszenie, w których można umieścić ulotki, bidon z wodą czy kanapkę. Tylna ścianka jest pokryta siatką, która umożliwia dobrą wentylację pleców. Dzięki temu, jeżeli tylko zachodzi taka potrzeba, można używać plecaka z flagą przy wykonywaniu drobnych prac fizycznych, w czasie marszu terenowego, jazdy rowerem lub na hulajnodze.

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że konstrukcja jest bardzo lekka: flaga razem z plecakiem waży niespełna dwa kilogramy. Dlatego może z niej korzystać każdy, bez specjalnego przygotowania kondycyjnego czy konieczności przeszkolenia. Konstrukcja jest łatwa w montażu, a aluminiowy maszt zapewnia świetne napięcie flagi, niezależnie od warunków atmosferycznych. Użyty do druku materiał jest lekki i półprzezroczysty, co zapewnia doskonałą czytelność wydruku po obu stronach flagi (efekt lustra).

3 sytuacje, w których warto użyć flagi plażowej z plecakiem

Flagi montowane na plecaku nie są wykorzystywane wyłącznie do celów marketingowych. Doskonale nadają się też do oznaczania i informowania. Oto trzy przykłady, w których optymalne będzie użycie flagi plażowej z plecakiem:

  • kolportaż ulotek – flaga na plecaku łatwo identyfikuje osobę rozdającą ulotki, pozwala z odległości rozpoznać logo, nazwę firmy lub nazwę produktu, dzięki czemu kolporter ma bardzo ułatwione zadanie: odbiorca jest przygotowany na to, że za chwilę zostanie zagadnięty lub poproszony o przyjęcie materiału reklamowego – na tej samej zasadzie można zachęcać przechodniów do wejścia do restauracji czy sklepu, prowadzić agitację polityczną czy podpisywać petycje,
  • oprowadzanie wycieczek – flaga informacyjna na plecaku jest bardzo pomocnym gadżetem dla przewodników turystycznych, którzy oprowadzają grupy po ruchliwych starówkach miast, zatłoczonych centrach handlowych, plażach i innych tłumnie odwiedzanych miejscach – taka forma łatwej identyfikacji jest szczególnie ważna w przypadku grup dziecięcych,
  • organizacja marszów i demonstracji ulicznych – flagi na plecakach mogą być bardzo użyteczne dla organizatorów i liderów demonstracji ulicznych, którzy potrzebują wolnych rąk do obsługi megafonów, fotografowania, tworzenia „żywych łańcuchów” czy po prostu do radzenia sobie w tłumie.

W każdej sytuacji, w której potrzebujesz wyróżnić się z tłumu i zwrócić na siebie uwagę, flaga plażowa z plecakiem będzie optymalnym wyborem. Możesz jej użyć w celach marketingowych, informacyjnych lub jako widocznego z daleka oznaczenia miejsca swego pobytu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here