Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce Marcin Pietraszek

ISBN:

Published:

Paperback

184 pages


Description

Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce  by  Marcin Pietraszek

Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce by Marcin Pietraszek
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, RTF | 184 pages | ISBN: | 3.40 Mb

Skoro sięgasz po tę książkę, pewnie prowadzisz już firmę bądź intensywnie zastanawiasz się nad tym, JAK ZACZĄĆ. Przedsiębiorczość jest dziś w cenie, a uruchomienie własnego biznesu może dać Ci wiele więcej niż praca na etacie. To prawda, żeMoreSkoro sięgasz po tę książkę, pewnie prowadzisz już firmę bądź intensywnie zastanawiasz się nad tym, JAK ZACZĄĆ.

Przedsiębiorczość jest dziś w cenie, a uruchomienie własnego biznesu może dać Ci wiele więcej niż praca na etacie. To prawda, że zbudowanie własnej firmy od podstaw wymaga dużego wysiłku i zaangażowania, ale w zamian masz szansę zdobyć ciekawe doświadczenia i duże pieniądze.

Własna firma może dać Ci ogromną satysfakcję oraz większe poczucie własnej wartości. Marcin Pietraszek, były pracownik, a dziś właściciel własnej firmy, podpowie Ci, jak stworzyć tytułowy sprytny biznes.Jak działać sprytnie?

Wcale nie chodzi tu o kombinowanie i nieuczciwe praktyki. Sprytny biznes to taki, który wykorzystuje szanse i minimalizuje ryzyko. Spryciarz w biznesie nie musi dysponować wielkim kapitałem na starcie. Stara się natomiast osiągnąć jak najwięcej i ponieść jak najmniejsze koszty. Mądry przedsiębiorca korzysta z elastycznych form zatrudnienia, chętnie sięga po nisko oprocentowane pożyczki, nie zatrudnia pracowników do zrobienia tego, co potrafi dobrze wykonać sam, używa internetu, traktuje wirtualną pajęczynę jako oczywiste narzędzie pracy, a przy tym działa legalnie i etycznie.Source: http://helion.pl/ksiazki/sprytny-bizn...Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce":


clickflash.pl

©2011-2015 | DMCA | Contact us