Cechy oprogramowania księgowego Rachmistrz GT

0
314
Cechy oprogramowania księgowego Rachmistrz GT

W wielu firmach korzysta się z nowoczesnych programów księgowych, które ułatwiają pracę. Jedną z ciekawszych propozycji jest Rachmistrz GT. To niezawodny system obsługi uproszczonej księgowości. Pamiętajmy o tym, że oprogramowanie jest polecane firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów, jak też płatnikom zryczałtowanego podatku. Sprawdźmy, jakie cechy ma to narzędzie. Dlaczego warto postawić na Rachmistrz GT? Czym wyróżnia się ten system obsługi uproszczonej księgowości?

Rachmistrz GT

Warto zauważyć, że narzędzie sprawdza się w przypadku przedsiębiorstw dokumentujących samodzielnie działalność oraz biur rachunkowych. Nie zapominajmy o bezpłatnie dołączonym programie mikroGratyfikant GT, co pozwala na podstawową obsługę płac. Nic więc dziwnego, że tak wiele firm stawia na nowoczesny program księgowy. Co ciekawe, Rachmistrz GT stanowi kolejną wersję cenionych programów firmy InsERT. System stawia na najnowsze funkcjonalności interfejsowe, co wpływa na ergonomię i sprawne użytkowanie. Jest częścią linii InsERT GT, która zawiera także Subiekta GT (czyli system obsługi sprzedaży dla średnich i małych przedsiębiorstw), Gratyfikanta GT (system kadrowo-płacowy) oraz Rewizora GT (program przeznaczony do prowadzenia księgi handlowej).

Czym cechuje się Rachmistrz GT?

Przed użytkowaniem programu trzeba się dowiedzieć, jakie cechy ma Rachmistrz GT. Okazuje się, że oprogramowanie pozwala prowadzić następujące dokumenty i zdarzenia:

  • księga przychodów i rozchodów lub ewidencja podatku zryczałtowanego,

  • ewidencja VAT,

  • ewidencja środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,

  • kartoteka kontrahentów i wspólników,

  • ewidencja danych pojazdów służbowych,

  • ewidencja wyposażenia i remanentów,

  • ewidencja osobowa, umów o pracę itp.

Ponadto, program pozwala na rozbudowaną obsługę wynagrodzeń. Możemy liczyć na sprawne wystawianie deklaracji skarbowych, deklaracji ZUS i eksport do programu Płatnik ZUS. Użytkownicy z pewnością docenią integrację z systemem obsługi sprzedaży Subiekt GT i możliwość współpracy także z innymi systemami. W efekcie księgowość staje się znacznie łatwiejsza w każdej firmie.

Jak widać, system Rachmistrz GT daje wiele nowych możliwości. Coraz więcej firm poszukuje programów funkcjonalnych, nowoczesnych i łatwych w obsłudze. Nie należy zapominać o Rachmistrzu, który pozwala wykonywać wiele czynności księgowych. Od tej pory prowadzenie księgowości staje się łatwiejsze, a my oszczędzamy koszty i czas. Oprogramowanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here